menuordersearch
digipersia.com

کارتخوان سیار PAX S90 - استوک ,

موجود
کارتخوان سیار PAX S90 - استوک
 کارتخوان سیار PAX S90
 کارتخوان سیار PAX S90
 کارتخوان سیار PAX S90
 کارتخوان سیار PAX S90
 کارتخوان سیار PAX S90
...
کارتخوان سیار PAX S90 - استوک
(0)
(0)
S90 رنگی - موجودی: 5
رنگ و مدل کالا
S90 رنگی
گارانتی کالا:
3 ماه شرکت آنیت ویرا
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
2,200,000 تومان
معرفی محصول

کارتخوان بیسیم PAX ( پکس ) مدل S90 از نمونه های دستگاهای کارتخوان سیار است، که به وسیله سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و با کمک سرویسهای بستر GPRS تراکنش را انجام میدهد.
کارتخوان بی سیم S90 - اس۹۰ برای اتصال به شبکه بانکی شما تنها به یک سیم کارت تلفن همراه که قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه اینترنت (GPRS) را داشته باشد، نیاز دارد و بهتر است، از سیم های نسل جدید(۴g) استفاده نمایید.
دستگاه کارتخوان بیسیم S90 پکس مانند دیگر کارتخوان های سیار دارای قابلیت اتصال به هر حساب بانکی است.

دستگاهی که شما از ویسایت دیجی پرشیا خریداری میکنید برای ثبت به نام و حساب بانکی شما نیاز دارد و برای انجام این امر باید مدارکی را برای دفتر شرکت ارسال نمایید و طی بازه زمانی یک روز پس از دریافت صحیح و کامل مدارک دستگاه آماده تحویل به شما خواحد بود و برای دریافت آن به دفتر شرکت مراجعه میکنید یا ارسال آن از طریق سیستم پست یا تیپاکس را با پرداخت هزینه از پرسنل شرکت تقاضا میفرمایید.

مدارک موردنیاز برای اتصال دستگاه به حساب شما:

1- شناسنامه

۲- کارت ملی

۳- تاییدیه کدپستی

۴- تاییدیه شماره شبا بانکی

۵- جواز کسب یا فرم استشهاد شغلی

۶- تکمیل فرم مشخصات فردی

بعد از خرید و پرداخت هزینه دستگاه با شماره های دفتر تماس بگیرید تا فرآیند ثبت دستگاه به حساب شما انجام گردد.

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.