menuordersearch
digipersia.com

سال مالی بد برای Apple در ابتدای 2019 ,

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ سه شنبه
(1)
(0)
سال مالی بد برای Apple در ابتدای 2019
سال مالی بد برای Apple در ابتدای 2019

 

اپل سال 2018 را با ضرر 9 میلیارد دلاری به پایان برد و این درحالیست که سال جدید 2019 را نیز مجددا با شکست آغاز کرده است. فروش پایین آیفون و سیاستهای غلط مالی تیم کوک گویای دور جدیدی از ضرر را برای این شرکت پیش بینی میکند.

وارن بافت بابت کاهش سهام اپل در روز پنجشنبه ۲.۸ میلیارد دلار از ثروتش را از دست داد. برکشایر شرکتی که وارن بافت صاحب آن است حدود ۲۵۲ میلیون سهم اپل را در اختیار دارد.
سهام اپل پس از اعلام کاهش درآمد اپل از ۱۵۷ دلار به ۱۴۷ دلار رسید و این به معنی ۲.۷۷ میلیارد دلار ضرر برای یک سهامدار اصلی آن یعنی برکشایر و وارن بافت بود.

 

 

هرچند تیم کوک معتقد است سایر بخشهای کسب و کار این شرکت با رشد به فعالیت خود ادامه می‌دهند اما عمده فروش این شرکت به آیفون ها و مک بوک های این شرکت وابسته است که عملا در هر دو مسیر، اپل با کاهش شدید مواجه است. برخی خبر گذاری ها این ضرر مالی را طی 6 سال گذشته بی سابقه اعلام کرده اند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.