menuordersearch
digipersia.com

روند ارسال سفارش ,

(1)
(0)
روند ارسال سفارش

روند ارسال سفارش

 

  • کالاهای خریداری شده توسط مشتریانی که تقاضای ارسال در شهر کرجرا دارند به صورت زیر میباشند:
  1. در روزهای عادی و ساعات اداری سفارشهایی که روش پیک موتوری را جهت ارسال انتخاب نمایند، در همان روز و همان ساعت و نهایتا تا ساعت 16:00 همان روز (از طریق اسنپ) ارسال میگردد.
  2. در روزهای عادی و ساعات اداری و قبل از ساعت 11 صبح سفارشهایی که روش پست پیشتاز را جهت ارسال انتخاب نمایند، در همان روز پست میگردد و چنانچه سفارش بعداز ساعت 11 صبح و یا در روزهای تعطیل ثبت گردد، در اولین روز کاری بعد سفارش ارسال میگردد.

 

  • کالاهای خریداری شده توسط مشتریانی که تقاضای ارسال خارج از شهر کرجرا دارند به صورت زیر میباشند:
  1. کلیه سفارشات خارج از شهر کرج توسط پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال میگردد.
  2. در روزهای عادی و ساعات اداری و قبل از ساعت 11 صبح سفارشهایی که روش پست پیشتاز را جهت ارسال انتخاب نمایند، در همان روز پست میگردد و چنانچه سفارش بعداز ساعت 11 صبح و یا در روزهای تعطیل ثبت گردد، در اولین روز کاری بعد سفارش ارسال میگردد.
  3. تحویل سفارشات توسط پست پیشتاز برای مراکز استان حداقل 24 ساعت و برای غیر از مراکز استان حداقل 48 ساعت خواهد بود.
  • مدت زمان تحویل سفارشات ذکر شده در بالا روند معمول شرکتهای حمل و نقل است اما گاهی ممکن است تحویل کالا توسط این شرکتها با تاخیر همراه شود که این موضوع به دلایل مختلفی صورت میگیرد از جمله بالا رفتن حجم کار آنها در روزهای پایانی سال، پیدا نکردن آدرس گیرنده توسط مامورین توزیع آنها و یا عدم حضور گیرنده مرسوله که البته دیجیپرشیا کد رهگیری مرسوله جهت پیگیری را به خریدار اعلام مینماید.
  • مسئوليت تمامي کالاها در هنگام ارسال بر عهده شرکتهاي حمل و نقل و يا بيمهکننده شرکت حمل و نقل ميباشد و تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل، تبلت و .... بیمه حمل میگردند.
  • خریدار محترم موظف است هنگام دریافت سفارش بستهبندی سفارش را بدقت کنترل نماید تا در صورتیکه نقصی در بسته و یا محتوی آن در اثر حمل پیش آمده باشد آنرا در حضور مامور شرکت حمل و نقل بصورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به دیجیپرشیا اطلاع داده شود تا  دیجیپرشیا بتواند پیگیریهای لازم را انجام دهد.
قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.