menuordersearch
digipersia.com

شیوه‌‌‌‌های پرداخت ب‌‌‌‌های کالای خریداری شده در فروشگاه دیجی پرشیا ,

(0)
(0)
روند پرداخت سفارش

روند پرداخت سفارش در فروشگاه اینترنتی دیجی‌پرشیا

 

پرداخت اینترنتی چیست؟

به پرداخت پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات، پرداخت اینترنتی گفته میشود بطوریکه این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود میتواند از فروشگاه اینترنتی خرید کند و پول آن را همان موقع و در فضای اینترنت پرداخت نماید.

فروشگاه اینترنتی دیجی پرشیا عرضه آسانسور لوازم جانبی موبایل دوربین شبکه

 

با چه کارتهایی میتوان خرید اینترنتی کرد؟

با همه کارت‌‌‌‌های عضو شتاب که رمز دوم به آنها اختصاص داده شده میتوان خرید اینترنتی کرد. کارت بانک‌‌‌‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، رفاه، صنعت و معدن، سپه، بانک سینا و ... امکان خرید اینترنتی دارند.

 

چه روشهایی جهت پرداخت در فروشگاه اینترنتی دیجی پرشیا درنظر گرفته شده است؟

  1. پرداخت آنلاین از طریق اتصال به سایت بانک ملت
  2. پرداخت کارت به کارت و ثبت شماره فیش واریزی در سایت دیجی پرشیا

 

چه پارامترهایی برای خرید اینترنتی لازم است؟

در هنگام خرید اینترنتی 4 پارامتر کارت بانکی را لازم دارید:

  1. شماره کارت
  2. رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)
  3. CVV2
  4. تاریخ انقضای کارت

 

شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت:

این شماره در کارت همه بانکها، بر روی کارت درج شده است. نمونه شماره کارت درج شده بر روی کارت بانک ملت در عکس زیر آمده است.

فروشگاه دیجی پرشیا عرضه کننده موبایل لوازم جانبی شبکه دوربین آسانسور

 

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم، با رمز اول که هنگام استفاده از دستگاه‌‌‌‌های خود پرداز به دستگاه ATM میدهید متفاوت میباشد لازم بذکر است این رمز با رمز اینترنت بانک که با استفاده از آن حساب خود را بصورت اینترنتی چک میکنید، نیز متفاوت است.

کلیه بانکها همراه با تحویل کارت عابربانک به شما صرفا رمز اول را تحویل میدهند و شما برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی و دریافت رمز دوم باید به دستگاه ATM مراجعه نمایید. بانکها امکان تعریف رمز دوم را در دستگاه‌‌‌‌های ATM خود قرار دادهاند پس به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی خود را تعریف کنید.

 

کد CVV2

کد CVV2 یک عدد 3 رقمی یا 4 رقمی میباشد که روی بدنه کارتها حک شده است. در عکس زیر نمونه کد CVV2 حک شده روی کارت بانکی را مشاهده میکنید.

فروشگاه دیجی پرشیا فروش موبایل لوازم جانبی آسانسور شبکه دوربین

 

تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء روی کارت‌‌‌‌های بانکی همانند CVV2 حک شده است که دو رقم سمت راست مربوط به ماه و دو رقم سمت چپ مربوط به سال میباشد. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید؛عدد 12 را در بخش ماه و عدد 99 را در بخش سال انقضای کارت وارد نمایید.

فروشگاه موبایل دوربین لوازم جانبی آسانسور شبکه سرگرمی تحت عنوان دیجی پرشیا

 

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌‌‌‌‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌‌‌‌‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالا‌‌‌‌های موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.