menuordersearch
digipersia.com

روند بازگرداندن کالا ,

(0)
(0)
روند بازگرداندن کالا

7 روز ضمانت بازگشت کالا چیست؟

مشتریان فروشگاههای اینترنتی پس از مشاهده عکسی از کالا اقدام به خرید میکنند و هرچند فروشگاه دیجیپرشیا عکسهای واقعی از اجناس را در سایت بارگذاری کرده است اما ممکن است که کالای خریداری شده تمام نیازهای ظاهری و یا فنی مشتری را تامین نکند؛ در این حالت فروشگاه دیجیپرشیا این فرصت را به مشتریان خود میدهد تا 7 روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند.

 

چه کالاهایی قابلیت برگشت دارند؟

 • کالاهایی مثل گارد، قاب، گلس معمولی و 3D و بطور کلی تمام کالاهای مصرفی و غیربرقی که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند. محصولاتی که شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت 7 روزه برای بازگشت کالا ندارند، اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود.
 • کلیه کالاهایی که از طرف فروشگاه دیجیپرشیا به عنوان هدیه ارسال میشوند، شامل شرایط بازگشت 7 روزه کالا نمیشوند.
 • درصورتیکه محصول خریداری شده دارای ایراد فیزیکی است، میبایست تا حداکثر 24 ساعت به بخش خدمات پس از فروش جانبی اطلاع داده شود.
 • محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، تنها تا 7 روز اول قابل برگشت به فروشگاه دیجیپرشیا است و پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. جانبی در قبال گارانتی محصولات هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.

 

شرایط ارسال کالا چیست؟

 • پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش هماهنگیهای لازم را انجام داده و به هیچوجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.
 • حین تماس با بخش خدمات پس از فروش فروشگاه دیجیپرشیا حتما کد پیگیری و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید.
 • جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش میتوانید با شماره دفتر 34339859-026 (شنبه تا چهارشنبه 9-17 و روزهای پنجشنبه 9-14) شماره فروشگاه 32232467-026 (شنبه تا پنجشنبه 10-21) تماس بگیرید و یا به تلگرام @DPshopپیام ارسال نمایید.
 • پس از پذیرش کالا توسط کارشناسان خدمات پس از فروش حداکثر طی 48 ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام میکنند. و در صورتیکه نیاز به بازگشت وجه باشد حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز میگردد.

 

شرایط انصراف از خرید چیست؟

 • در صورت انصراف از خرید هنگامیکه کالا نزد مشتری میباشد حداکثر تا 7 روز باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید. بازگشت کالا تنها در صورتی امکانپذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود.

 

هزینه بازگشت کالا چگونه محاسبه میگردد؟

 • اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش باشد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه دیجیپرشیا است.
 • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به فروشگاه دیجیپرشیا ارسال گردد.
 • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
 • اگر ساکن کرج هستید برای بازگشت کالا به دیجیپرشیا میتوانید بصورت حضوری و با هماهنگی تلفنی اقدام نمایید.
 • اگر ساکن شهری جز کرج هستید برای بازگشت کالا تنها از پست پیشتاز استفاده نمایید.
قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.