menuordersearch
digipersia.com

رینگ لایت گیره دار AV22 ,

موجود
رینگ لایت گیره دار AV22
instagram
 رینگ لایت گیره دار
 رینگ لایت گیره دار
 رینگ لایت گیره دار
 رینگ لایت گیره دار
 رینگ لایت گیره دار
 رینگ لایت گیره دار
 رینگ لایت گیره دار
 رینگ لایت گیره دار
...
رینگ لایت گیره دار AV22
(0)
(0)
رینگ لایت گیره دار مشکی - AV22 - موجودی: 15
رنگ و مدل کالا
رینگ لایت گیره دار سفید - AV22
رینگ لایت گیره دار صورتی - AV22
رینگ لایت گیره دار مشکی - AV22
گارانتی کالا:
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
450,000 تومان
معرفی محصول

رینگ لایت گیره دار AV22 دارای یک رینگ لایت به قطر 9 سانتیمتر و 24 عدد LED رنگی است. رینگ لایت روی یک بازوی فنری به طول 65 سانتیمتر قرار گرفته است و کاربر براحتی قادر به تنظیم رینگ لایت در زاویه مناسب جهت استفاده از نور آن است. در کنار رینگ لایت یک هولدر موبایل قرار دارد که این هولدر هم روی یک بازوی فنری قرار داردو براحتی قابلیت چرخش و قرارگیری در هر زاویه ای برای فیلمبرداری و عکسبرداری را دارا است، طول بازوی فنری هولدر موبایل 35 سانتیمتر است.

رینگ لایت گیره دار رومیزی AV22 دارای کابل تغذیه 1.8 متری است و دکمه های کنترل تعبیه شده روی کابل وظیفه روشن خاموش کردن رینگلایت، تنظیم شدت نور از 10 درصد تا 100 درصد و همچنین تفییر نور بین رنگهای زرد ( 3000 کلوین ) - ترکیب زرد و سفید ( 4000 کلوین ) - سفید ( 5500 کلوین ) را برعهده دارند.

گیره موجود روی بدنه رینگ لایت تا 6 سانتیمتر قابلیت باز شدن دارد و براحتی با فنربندی باکیفیت و قوی روی میزهای مختلف قرار میگیرد و اصلا لرزش ندارد. برای روشن کردن رینگ لایت میتوانید از شارژر 5 ولت 2 آمپر یا پاوربانک استفاده کنید و با توجه به اینکه این رینگ لایت انرژی موردنیاز خود را از برق شهر تامین میکند، میتواند بدون وقفه تا ساعتها روشن باشد و مورد استفاده قرار گیرد.

 

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.