menuordersearch
digipersia.com

رینگ لایت رومیزی AV23 ,

اتمام موجودی
رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
 رینگ لایت رومیزی AV23
...
رینگ لایت رومیزی AV23
(0)
(0)
رینگ لایت رومیزی سفید - AV23 - موجودی: 0
رنگ و مدل کالا
رینگ لایت رومیزی مشکی - AV23
رینگ لایت رومیزی سفید - AV23
گارانتی کالا:
اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
300,000 تومان
معرفی محصول

رینگ لایت رومیزی AV23 دارای یک رینگ لایت به قطر 10 سانتیمتر و 24 عدد LED رنگی است. رینگ لایت روی یک بازوی فنری به طول 65 سانتیمتر قرار گرفته است و کاربر براحتی قادر به تنظیم رینگ لایت در زاویه مناسب جهت استفاده از نور آن است. در کنار رینگ لایت یک هولدر موبایل قرار دارد که این هولدر هم روی یک بازوی فنری قرار دارد و براحتی قابلیت چرخش و قرارگیری در هر زاویه ای برای فیلمبرداری و عکسبرداری را دارا است، طول بازوی فنری هولدر موبایل 35 سانتیمتر است.

رینگ لایت رومیزی AV23 دارای کابل تغذیه 1.8 متری است و دکمه های کنترل تعبیه شده روی کابل وظیفه روشن خاموش کردن رینگلایت، تنظیم شدت نور از 10 درصد تا 100 درصد و همچنین تفییر نور بین رنگهای زرد ( 3000 کلوین ) - ترکیب زرد و سفید ( 4000 کلوین ) - سفید ( 5500 کلوین ) را برعهده دارند.

رینگ لایت رومیزی دارای پایه فلزی مناسبی جهت قرارگیری روی انواع میز است و با توجه به نوع پایه که فلزی است و از وزن مناسبی برخوردار است، استقامتی مناسبی برای نگهداری رینگ و موبایل در هر زاویه ای را دارد. برای روشن کردن رینگ لایت میتوانید از شارژر 5 ولت 2 آمپر یا پاوربانک استفاده کنید و با توجه به اینکه این رینگ لایت انرژی موردنیاز خود را از برق شهر تامین میکند، میتواند بدون وقفه تا ساعتها روشن باشد و مورد استفاده قرار گیرد.

لازم بذکر است که رینگ لایت رومیزی AV23 در ۲ رنگ بدنه مشکی و سفید عرضه شده است.

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.