menuordersearch
digipersia.com

قوانین و شرایط ,

(0)
(0)
قوانین و شرایط

قوانین و شرایط فروشگاه دیجی‌پرشیا

 

مشخصات کالا

وظیفه دیجی پرشیا ایجاب میکند تا کالایی مطابق با مشخصات فنی و رنگ درج شده در سایت که مشتری آنرا سفارش داده‌ است، برای مشتری ارسال نماید. فلذا فروشگاه اینترنتی دیجی پرشیا تمام مسئولیت ارسال اشتباه کالا را برعهده میگیرد و سند ارسال اشتباه صرفا مندرجات فاکتور ارسالی به ایمیل مشتری توسط سایت دیجیپرشیا میباشد.

گارانتی کالای ارائه شده توسط دیجی پرشیا توسط شرکت گارانتیکننده و براساس تاریخ شروع و پایان مندرج برروی محصول اعمال میگردد. درصورتیکه این تاریخ منوط به فروش در دیجیپرشیا باشد، از زمان خرید مشتری در سایت آغاز میگردد.

درصورتیکه در مورد مشخصات کالایی ابهامی وجود دارد، لطفا قبل از اقدام به خرید و سفارش آن سوالات مربوطه را از تیم فنی دیجیپرشیا پرسیده و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید.

 

حفظ حریم شخصی کاربران

دیجی پرشیا به اطلاعات شخصی که حین ثبت نام در سایت ثبت شده احترام گذاشته و از آن محافظت خواهد کرد. در این راستا تیم پشتیبانی نرمافزار دیجیپرشیا تمام تلاش خود را جهت حفظ و حراست هر چه بهتر و بیشتر از اطلاعات شخصی مشتریان محترم بکار خواهد گرفت.

 

ثبت و پردازش سفارش

مشتریان محترم باید هنگام سفارش کالای موردنظرشان، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بصورت کامل تکمیل کنند در غیر اینصورت سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. کاربران گرامی باید توجه داشته باشند که دیجیپرشیا مجاز میباشد تا بدون اطلاع قبلی فروش خود را متوقف کند. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از توقف سفارشگیری قطعا پردازش و ارسال میگردند. لازم بذکر است توقف فروش کلیه و یا بخشی از کالاها به هر دلیلی مثل اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای دیجیپرشیا محفوظ میباشد.

 

فاکتور فروش

قيمت تمامي کالاها در سايت مشخص و به تومان است و هيچ هزينه‌اي بجز هزینه حمل به آن اضافه نخواهد شد. اما کالاهایی که موجود نیستند و عنوان خرید خارج برای آنها ثبت شده است، از اين قانون مستثنی هستند و دارای قیمت حدودی میباشند و پس از تایید سفارش توسط دیجیپرشیا قيمت قطعی اعلام می‌شود.

پس از ثبت سفارش، فاکتور از زمان ثبت سفارش توسط مشتری بمدت 24 ساعت دارای اعتبار خواهد بود و پس از آن فاقد اعتبار میگردد. در صورت عدم پرداخت در اين مدت، سفارش باید مجددا توسط مشتری ثبت گردد.

در صورت پرداخت از طریق کارت به کارت و يا واريز به حساب، بايد شماره فيش بانکي، نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت در قسمت مربوطه ثبت گردد. پس از ثبت مشخصات پرداخت، دیجیپرشیا اطلاعات پرداخت را کنترل کرده و تاييد پرداخت را به شما اطلاع خواهد داد. لازم به ذکر است تایید پرداخت کارت به کارت و یا واریز به حساب تنها در روزهای کاری ممکن است.

تاييد و پرداخت فاکتور توسط مشتری به منزله تاييد تمامي موارد در بخش قوانین و شرایط فروشگاه اینترنتی دیجیپرشیا است.

 

 

 

 

 

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.