menuordersearch
digipersia.com

فرصت تست ,

فرصت تست

شرایط "7 روز فرصت تست" و بازگرداندن کالا

 

آسودگی خاطر و رضایت مشتریان دیجیپرشیا دارای الویت بسیار بالایی برای فروشگاه میباشد و در این راستا کوشیده شده است تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، شرایط مورد انتظار را در محصول دریافتی نیابند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب "7 روز مهلت تست" در نظر گرفته شده است.

 1. کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.
 2. کالای خریداری شده از نظر مشخصات  ظاهری با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد.
 3. کالای خریداری شده، آسیبدیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد
 4. مشتری از خرید خود منصرف شود

در موارد فوق مشتری میتواند طی بازه زمانی 7 روز نسبت به عودت کالای خریداری شده اقدام نماید و طبق نظر ایشان کالای جایگزین دریافت نماید یا وجه کالا را دریافت نماید. اما شرایط بازگزداندن کالا به شرح زیر میباشد:

 • اعلام هر یک از اشکالات فوق در کالای دریافتی در تمام ساعات شبانه روز و تمام ایام هفته از طریق ارسال پیام برای آیدی @DPshop در نرمافزار تلگرام و یا تماس تلفنی در روزهای کاری با بخش پشتیبانی با اعلام شماره سفارش امکانپذیر است و در صورت اعلام اشکال به هر روش دیگر اعم از ارسال ایمیل، ارسال پیام کوتاه به شماره مرکز پیام و ... این موارد بررسی نشده و نادیده گرفته می‌شوند.
 • در صورتیکه خریدار در مدت 7 روز از زمان دریافت سفارش متوجه اشکال فنی در سفارش خود شود باید مراتب را فورا به دیجی پرشیا اعلام کند تا پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی ظرف یک روز کاری کالا به فروشگاه دیجیپرشیا بازگردانده شود.
 • کالایی که دارای اشکال فنی است پس از برگشت، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان فنی دیجیپرشیا کالای جایگزین برای مشتری ارسال شده و یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده میشود.
 • در صورتيکه کالاي دچار نقص فني باشد و توسط افرادي غير از کارشناسان فنی دیجیپرشیا دستکاری شود دیجیپرشیا مسئوليت آنرا بر عهده نخواهد گرفت.
 • پس از 7 روز از زمان دريافت کالا هر نوع اشکال فني که براي کالاي خریداری شده پيش بيايد، در صورت داشتن گارانتي بر عهده شرکت گارانتيکننده خواهد بود و بايد آنرا به آدرس مرکز خدمات پس از فروش آن شرکت جهت تعمير ارسال نماييد.
 • در صورتيکه بدليل هرگونه کار نرمافزاري و یا تغییر شرایط محصول، نقصی براي کالاي شما بوجود آيد دیجیپرشیا از پس گرفتن آن کالا معذور است.
 • چنانچه کالاي شما دچار نقص فني باشد و ظرف 7 روز از زمان دريافت، آنرا به دیجیپرشیا عودت دهيد هزينه بازگرداندن و ارسال مجدد بر عهده فروشگاه دیجیپرشیا خواهد بود.
 • لوازم جانبی از قبیل کیف، قاب، گلس دارای مهلت تست 7 روز نبوده و تنها و در صورت داشتن اشکال ظاهری در هنگام دریافت کالا و یا مغایرت مشخصات با مشخصات ثبت شده در سایت دیجیپرشیا قابل عودت می‌باشند.
 • در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد شما می‌توانید آنرا تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس دیجیپرشیا عودت داده و وجه آنرا پس از کسر هزینه ارسال دریافت نمایید. ضمنا هزینه عودت کالا به دیجیپرشیا در صورت انصراف شما از خرید بر عهده شما است.
 • در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم همراه بدرستی بستهبندی کرده و آنرا بیمه حمل نموده و به آدرس فروشگاه دیجیپرشیا ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و یا بدرستی بستهبندی نشده باشد مسئولیت آن بر عهده خریدار است.
 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذوریم.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.