menuordersearch
digipersia.com

مواد کراتین Bella ,

موجود
مواد کراتین Bella
مواد کراتین Bella
...
مواد کراتین Bella
(0)
(0)
کراتین مو بلا(Bella) - موجودی: 500
رنگ و مدل کالا
کراتین مو بلا(Bella)
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
850,000 تومان
مواد کراتین Bella حاوی روغن آرگان

کراتین Bella:حجم 500 میلی‌لیتر، محصول کشور ایتالیا، دارای پروتئینکلاژن و کراتین، 80 درصد احیای مو، 98 درصد صافی مو، ماندگاری 6 تا 8 ماه، فاقد گاز و بو، فاقد فرمالدئید، حاوی روغن آرگان، نرمی و درخشندگی بخشیدن به مو، بدون عوارض، رفع ریزش مو و شوره سر، تقویت و ترمیم کننده مو.

 

ترکیبات: اسید گلایوکسیلیک آبی، اسید ستیرل، آمودیمتیکون و کلرید ستریمونیوم و تریدسث-10، کلرید استارتریمونیوم، هیدروکسی اتیل سلولز، عطر.

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.