menuordersearch
digipersia.com

تاییدیه mfi ,

(1)
(0)
تاییدیه mfi

تاییدیه mfi چیست؟

 

کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکتهایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را میدهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi مخفف made for iPhone/iPad/iPod یک علامت تجاریست که نشاندهنده تایید لوازم جانبیساخته شده توسط شرکت مذکور برای محصولات اپل میباشد. این تاییدیه اولین بار در سال ۲۰۰۵ جهت اطمینان خریداران از سازگاری کامل لوازم جانبی با محصولات تولید شده توسط اپل معرفی شد. هر شرکت جهت اخذ تاییدیه mfi باید ابتدا دستگاههای ساخت و مونتاژ مناسب و براساس استاندارد اپل را تهیه نماید و سپس در سایت اپل ثبت نام نماید و طی بازدید کارشناسان شرکت اپل و تایید دستگاهها و تجهیزات، تاییدیه mfi را دریافت نماید. پس از این مرحله کمپانی اپل قطعات موردنیاز شرکتها ازجمله کانکتور lightning یا همان کانکتور قابل اتصال به گوشی آیفون را به شرکتهای دارای تاییدیه میدهد که ورژن کپی آن بسیار با ورژن اصلیاش متفاوت است.

 

 کانکتور mfi آیفون C48 E75 Lightning Connector مورد استفاده در ساخت لوازم جانبی اپل از جمله کابل شارژ

کانکتور Lightning اورجینال

 

کانکتور کپی mfi آیفون C48 E75 Lightning Connector مورد استفاده در ساخت لوازم جانبی اپل از جمله کابل شارژ 

کانکتور Lightning کپی

 

 مقایسه کانکتور mfi و کپی آیفون C48 E75 Lightning Connector مورد استفاده در ساخت لوازم جانبی اپل از جمله کابل شارژ

مقایسه کانکتور Lightning اورجینال و کپی

 

شرکتها با استفاده از کانکتور اورجینال و روال استاندارد اپل اقدام به ساخت لوازم جانبی میکنند و نتیجه نهایی بسیار باکیفیت میباشد.

جهت تشخیص جانبی دارای تاییدیه mfi حتما 4 نکته زیر را در نظر بگیرید:

  1. روی جعبه جانبی لوگوی mfi مطابق عکس زیر درج شده باشد.
  2. جانبی با نام شرکت سازنده و مدل دقیق آن باید حتما در سایت اپل و بخش mfi ثبت شده باشد.
  3. فروشگاهی که جانبی را از آن خریداری میکنید، باید بتواند گارانتی قابل قبولی در حد 6 یا 12 ماه برای کابل ارائه نماید.
  4. از فروشگاه بخواهید تا در حضور شما جانبی را توسط تستر اپل تست نماید.

 

لوگو mfi مورد استفاده در تشخیص لوازم جانبی باکیفیت محصولات اپل

لوگو mfi

 

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.