menuordersearch
digipersia.com

LCD پیجر کافه و رستوران ,

اتمام موجودی
LCD پیجر کافه و رستوران
 LCD پیجر کافه و رستوران
 LCD پیجر کافه و رستوران
 LCD پیجر کافه و رستوران
 LCD پیجر کافه و رستوران
 LCD پیجر کافه و رستوران
...
LCD پیجر کافه و رستوران
(1)
(0)
AV33 - موجودی: 0
رنگ و مدل کالا
AV33
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
3,000,000 تومان
معرفی محصول

LCD گیرنده پیجر دستگاه دیگری برای دریافت سیگنال پاوربانک پیجردار AV29 است که معمولا در کافه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، هتل ها، بیمارستان ها، سفره خانه ها، استخرها و هر مکانی که خدمه و یا گارسون حضور داشته باشند و نیاز باشد تا جهت درخواست خدمات از آنها، فراخوانده شوند؛ این پیجر بسیار کاربردی خواهد بود.

روند کار این محصول بدین صورت است که مشتری هنگام نیاز به سرویس و دریافت خدمات دکمه Call تعبیه شده روی پاوربانک پیجردار یعنی مدل AV29 را میزند و بلافاصله سیگنال فراخوانی شامل شماره میز که در پاوربانک ذخیره است برای ساعت LCD ارسال میگردد. این LCD قابلیت نصب روی دیوار یا میز را دارد پس کسی که مسئول چک کردن این دستگاه است، با مشاهده شماره میز درخواست کننده خدمات میتواند فردی را به میز مدنظر جهت ارائه سرویس بفرستد. لازم بذکر است که اعداد نمایش داده شده روی LCD دارای ابعاد قابل خواندن از فواصل 10 متر است، پس براحتی کلیه افراد تیم سرویس میتوانند براحتی هریک بصورت فردی شماره میز را مشاهده نمایند و شخصا اقدام نمایند.

پاوربانک مدل AV-29 که دارای پیجر است علاوه بر دکمه Call دارای دکمه Cancel نیز است و بدین ترتیب فراخوانی انجام شده قابلیت کنسل از طرف مشتری را دارد. پس با کنسل کردن فراخوانی توسط مشتری شماره میز از روی LCD پاک میگردد. لازم بذکر است که این دستگاه از طریق آداپتور تغذیه میگردد که بهمراه دستگاه ارسال میگردد.

قوانین فروشگاه کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه دیجی پرشیا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد . پرسش‌های متداول برخی مواقع حین خرید از فروشگاه‌های اینترنتی سوالاتی برای مشتریان محترم بوجود می‌آید که در این بخش به برخی از آنها پاسخ داده می‌شود و در صورت وجود سوالات دیگر، لطفا و حتما با بخش پشتیبانی فروشگاه دیجی‌پرشیا مطرح نمایید. روند بازگرداندن کالا کلیه کالاهای موجود در فروشگاه دیجی‌پرشیا دارای قابلیت بازگرداندن طی بازه زمانی 7 روز هستند ولی برای بازگرداندن کالا به انبار فروشگاه قوانین و شرایطی وجود دارد که شما را دعوت به مطالعه آنها در بخش قوانین و مقررات می‌کنم. تاییدیه mfi کمپانی پرآوازه Apple برای محصولات خود صرفا به شرکت‌هایی اجازه ساخت لوازم جانبی خود را می‌دهد که تاییدیه mfi را دریافت کرده باشند. تاییدیه mfi یک علامت تجاریست که نشان‌دهنده تاییدیه اپل در مورد لوازم جانبی محصولات اپل است.